Wynajem kontenera na gruz - Tel. 570 298 672
Tanie kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy firmą oferującą prace ziemne różnego rodzaju – w tym roboty i wykopy. Usługi koparko-ładowarkami to kolejna propozycja z naszej strony dla Państwa. Cechują nas profesjonalizm i doświadczenie oraz chęć podjęcia się każdych – nawet najtrudniejszych zleceń.

Prowadzimy w najlepszy, najszybszy i możliwie jak najtańszy sposób różnego rodzaju roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykopach, ale wszelkie zlecenia są u nas mile widziane. Dla wszystkich z Państwa szukających sposobu na prace przygotowawcze wodociągowe bądź kanalizacyjne nasza oferta również będzie najlepszą odpowiedzią. Nieobce są nam także roboty ziemne liniowe – również realizacją zadań z tego zakresu się zajmujemy. Pomimo iż z racji tego, że są to zadania wykonywane na trudnym terenem są to trudne zadania – my potrafimy się z nimi uporać dzięki sprawdzonym strategiom. Roboty ziemne powierzchniowe również wliczają się do naszej szerokiej oferty. Dzięki nim będą mogli Państwo odpowiednio przystosować powierzchnię terenu do potrzeb zabudowy np. pod budynki, place zabaw czy jeszcze inne opcje.

Wykopy budowlane – to nasza kolejna specjalność. To najlepszy sposób na przygotowanie podziemnej części budynków. Jeśli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej oferty – zachęcamy do kontaktu.